WenDo/Droga Kobiet
warsztaty z samoobrony i asertywności

>>>WARSZTATY SAMOOBRONY I ASERTYWNOŚCI WENDO<<<

Jeśli chcesz: 
- odnaleźć w sobie siłę i pewność siebie 
- wzmocnić swoją asertywność i poczucie własnej wartości 
- nauczyć się skutecznych technik samoobrony w różnych sytuacjach
- spędzić czas w bezpiecznym gronie z innymi kobietami

… zapisz się na dwudniowy warsztat asertywności i samoobrony WenDo w Krakowie
20-21 maja 2017 (sobota-niedziela) w godzinach 10.00 – 16.30

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń! 

Zapisy TYLKO poprzez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7jHLQd92lM_MwJCD5VhcmRQHcK7mJXcWz9igJ_LDuwOQfnA/viewform?usp=sf_link

Czym jest WenDo?

WenDo to metoda samoobrony i asertywności dla kobiet* i dziewcząt oraz metoda przeciwdziałania przemocy. Uczy skutecznych form samoobrony fizycznej i psychicznej, stawiania granic i dbania o granice innych osób. Łączy elementy zaczerpnięte z różnych sztuk walki z przestrzenią do analizy sytuacji, w których nasze granice (fizyczne i psychiczne) zostały przekroczone. WenDo pomaga odzyskać i odszukać w sobie siłę, poczucie własnej wartości, pewność siebie i uczy jak reagować w sytuacjach zagrożenia naszego bezpieczeństwa. Pomaga też odzyskać więzi i zaufanie między kobietami poprzez bezpieczną przestrzeń warsztatową, w której każda z nas może swobodnie dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i refleksjami.

Dla kogo jest WenDo?

WenDo jest warsztatem przeznaczonym dla kobiet* w każdym wieku niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. Nie wymaga szczególnych umiejętności, przygotowania sportowego czy szerokiej wiedzy. WenDo jest metodą pracy, którą realizuje się też z nastolatkami i z dziewczynkami już od 7 roku życia. Na ten konkretny warsztat zapraszamy osoby dorosłe, bez górnej granicy wieku – będziemy przyglądać się sytuacjom przemocowym z perspektywy osób o różnym życiowym doświadczeniu, a także różnym poziomie sprawności.
Każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić i dbać o swoje granice!

Co zyskasz dzięki WenDo?

WenDo pomoże odnaleźć Twoją wewnętrzną siłę, pewność siebie, odpowiedzieć na pytania i wątpliwości związane z przekraczaniem granic i z przemocą. Na warsztatach zdobędziesz praktyczne umiejętności samoobrony w formie uwolnień, ciosów, kopnięć i trików pomocnych w sytuacjach zagrożenia. W ciągu tych kilku dni będziesz mieć okazję nawiązać nowe znajomości, spędzić dobrze czas w bezpiecznej przestrzeni.

Ile to kosztuje?

Koszt udziału w dwudniowym warsztacie to 190 zł. Maksymalna liczba uczestniczek to 12 osób. Decydując się na udział w wydarzeniu deklarujesz uczestnictwo w pełnych dwóch dniach warsztatu – program jest całością, nie można wziąć udziału tylko w części. Zapewniamy ciepłe napoje i drobne przekąski oraz rozgrzewającą zupę :)

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod tym linkiem: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7jHLQd92lM_MwJCD5VhcmRQHcK7mJXcWz9igJ_LDuwOQfnA/viewform?usp=sf_link

Po zakwalifikowaniu otrzymasz maila z nr konta, na który należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł (można też osobiście w Strefie). W przypadku rezygnacji przed 14 maja zaliczka będzie zwracana. Po tym terminie zwrócimy ją pod warunkiem znalezienia innej osoby na to miejsce.

Warsztaty poprowadzą dwie trenerki WenDo: Kinga Karp (Łódź) i Ola Migalska (Kraków)

* oraz osoby socjalizowane do roli kobiety